Hizmetlerimiz
 
 
Global Ekspres; Türkiye, Irak ve Orta Asya’daki birinci sınıf taşımacılık hizmetleri ve profesyonel lojistik yönetim taleplerini karşılamak üzereGlobal Ekspres tarafından 2015 yılında kurulmuştur.
 
Küresel ve Türkiye ayağı olarak şu anda; genel kargo, konteyner, proje kargo ve uzak endüstriyel sahalara dağıtım veserbest bölgede içeren hizmetler sunmaktadır.
Gelişmiş donanımı, güvenli terminal/tesisleri, iyi eğitimli personeli ve nitelikli KSGÇ (Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevre) yönetimi; Global Ekspres’in müşteri hedef ve isteklerini karşılamasının yanı sıra bölgedeki güvenlik ve arazi zorluklarını aşmasındaki tecrübesini arttırmaktadır.
 
Çevresel ayak izi azaltma planlaması; doğal denge, ehil ve yabani canlı hayatına verilecek zararın en aza indirilmesine yardım etmektedir.
Sürdürülebilir gelişmenin sağlanması için yapılan; danışma, planlama, vizyon ve akılcı yatırımlar, Global Ekspres’i yıllar boyunca gelecek olan her türlü zorluğa en iyi şekilde hazırlamaktadır.
 
Global Ekspres, en yüksek kalitedeki hizmeti en son model ekipman ve proaktif bir takım ile gerçekleştirmek adına, müşterileri için sağladığı taşıma mühendisliğindeki teknik bilgi ve birikimlerini arttırmaya devam edecektir.