Kurumsal

Global Ekspres
+10

Ülkeye Taşımacılık

Kurumsal

Global Ekspres

Global Ekspres; Türkiye, Birleşik Krallık, Avrupa ve Irak’taki birinci sınıf taşımacılık hizmetleri ve profesyonel lojistik yönetim taleplerini karşılamak üzere Global Ekspres tarafından 2015 yılında kurulmuştur. Küresel ve Türkiye ayağı olarak şu anda; Gıda ve gıda katkı maddeleri, tekstil, hassas ürünler, ilaç, ADR’li ürünler ve serbest bölgede içeren hizmetler sunmaktadır.

Gelişmiş donanımı, güvenli terminal/tesisleri, iyi eğitimli personeli ve nitelikli KSGÇ (Kalite, Sağlık, Güvenlik ve Çevre) yönetimi; Global Ekspres’in müşteri hedef ve isteklerini karşılamasının yanı sıra bölgedeki güvenlik ve arazi zorluklarını aşmasındaki tecrübesini arttırmaktadır.

Çevresel ayak izi azaltma planlaması; Çevreye duyarlı ve doğa dostu EURO IV motorlu araçlarla hizmet vermektedir.

Global Ekspres yıllar boyunca gelecek olan her türlü zorluğa karşı en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Global Ekspres, en yüksek kalitedeki hizmeti en son model ekipman ve proaktif bir takım ile gerçekleştirmek adına, müşterileri için sağladığı taşıma mühendisliğindeki teknik bilgi ve birikimlerini arttırmaya devam etmektedir.

 

Lojitik sektöründe,Ulusal ve Uluslararası alanlarda gelişerek,Teknolojinin sağladığı olanakları kullanarak çok yönlü ve kombine lojistik modelini benimseyerek, Lider bir kurum ve örnek alınan bir dünya markası olmak. Global iş modellerini ve teknolojik gelişimleri yakından takip ederek, müşterilerine katma değerli hizmetler sunan,gelişime sürekli yatırım yapan bir şirket olma yollunda ilerliyoruz.

Sektöründe kurumsallaşarak daha etkin,daha hızlı,daha güvenli taşımacılık için politikalar geliştirirek yatırımlarını o yönde geliştirmek ve sunmaktır. Müşteri isteklerine odaklı,özel çözümler sunabilen,çalışan ve müşteri memnuniyetini önemseyen, hizmette kalite standartlarına uyumlu,verimlilik esaslarına gözeten ve marka değeri kuvvetli lokal bir lojistik firması olmak için çalışıyoruz.

logistics image

Profesyonel Hizmet Anlayışı

  • Sigortali Taşımacılık

    Taşıma modeliniz ne olursa olsun, 7/24 size özel hazırlanacak olan lojistik çözümlerimiz ile sigortalı taşıma hizmeti sunmaktayız.

  • Güvenli ve Zamanında Teslimat

    Tüm taşıma hizmetlerimizde hasarsız, hızlı teslimat ve ekspres teslimat seçenekleri sunmaktayız.

  • 20 Yıllık Tecrübe

    20 yıllık tecrübemiz ile Global Ekspres ailesi olarak, genç ve dinamik yapımız ile lojistik çözümler üretmekteyiz.