Karayolu Taşımacılığı

Global Ekspres
Global Ekspres

Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası taşımacılıkta en iyi olmayı hedefleyerek her türlü malı Türkiye’nin her yerine en uygun koşullarda, teknolojiyle harmanlanmış profesyonellikle sorunsuz olarak taşıyoruz.
Ayrıca karayolları taşımacılığında, uluslararası taşımacılıkta gerçekleştiren firmamız Global Ekspres nakledilecek malların en rahat hangi sistemle taşınacağı konusunda müşterilerine danışmanlık yaparak en verimli yolu seçer ve en uygun koşullarda taşımayı yapmaktadır.
30 adet özmal araçlık filomuz ile başta sebze, meyve,balık, donmuş ürünler, otomotiv, tekstil, perakende, inşaat, kozmetik, enerji olmak üzere dış ticaretin kilit sektörleri için komple/parsiyel ithalat ve ihracat kara yolu taşımacılığı yapıyoruz.

Yüksek hacimde taşıma, hasarsızlık güvencesi ve geniş hizmet ağı

Tümü Euro 6 standartlarında olan, çevre dostu çalışan, uydu bağlantılı takip sistemleri ile 24 saat online olarak takip edilebilen araçlardan oluşan filomuz, geniş hizmet ağımız, dünya çapında prestijli acentelerimiz, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan uzman ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz bir kara yolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.
Taşıma esnasında ise kullanılan araç önemli yer tutmaktadır. Bu yüzden aracın iyi olması önemlidir. Nakliyesi yapılacak olan malların güvenliği önemlidir. Ayrıca aracın bakımı ve uzun yola çıkabilecek dayanıklılıkta olması gerekmektedir. Bunun yanında Global Ekspres olarak araçlarımızın, taşıdığı malların güvenliğini tehdit edici unsurlara karşı koruyucu olabilecek  özel turtle sbs ve abloy kilitleriyle güvenli taşımacılık donanımlarına da sahip olmaktayız.

Sektöre Özel Uluslararası Taşımacılık

Kara yollarında uluslararası taşımacılık hizmetlerimizi, müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektörleri göz önüne alarak en uygun araçları ve teknolojileri seçerek sunuyoruz. Örneğin Türkiye’nin dış ticaretinin lokomotifi konumunda olan tekstil ve hazır giyim sektörlerinde müşterilerimize ihtiyaç duyacakları her türlü lojistik avantajı en iyi şekilde sağlıyoruz. Sürekli değişmekte olan kreasyonlar için hızlı ve ihtiyaca özel çözümler üretiyor, özel tekstil ürünlerini taşımak için tasarlanmış raflı ve bölmeli araçlarımız ile kapıdan kapıya etiketleme, alarm takma gibi katma değerli hizmetler ile birlikte taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Müşterilerinin yükünü hafifletmeyi hedefleyen Global Ekspres olarak istenildiği takdirde özel ekipmanlar ve deneyimli personel ile kalite kontrol hizmeti de veriyoruz.

Özel Turtle SBS ve Abloy Kilitleri

Global Ekspres
Global Ekspres
Global Ekspres
Global Ekspres
Global Ekspres
Global Ekspres